slider_001 slider_002 slider_004 slider_005 slider_006 slider_007 slider_009 slider_010 slider_011

slogan

Naše společnost byla založena v roce 1999 jako firma provádějící klempířské, pokrývačské, tesařské práce, se zaměřením na kompletní výstavbu a rekonstrukci střech.  V této době jsme měli 5 zaměstnanců. V roce 2005 se jsme se přetransformovali na stavební společnost Bromach spol. s r.o. a krom realizací střech jsme začali provádět i stavební práce. Důvodem, proč jsme rozšířili své služby, bylo to, že jsme průběhu naších střechařských zakázek, dostávali od zákazníků i poptávky na drobné zednické práce. Tyto zakázky jsme museli řešit subdodavatelsky. Vzhledem k tomu, že jsme s kvalitou subdodavatelských prací nebyli spokojeni, rozhodli jsme se rozšířit naši nabídku služeb o stavební práce.

Od roku 2005 jsme tedy realizovali převážně rekonstrukce a výstavby rodinných domů na klíč a opravy občanské vybavenosti. V průběhu let 2005 až 2009 jsme již zaměstnávali 20 stavebních odborníků. Od roku 2009 jsme rozšířili okruh zákazníků o realizace státních zakázek.

V současné době zaměstnává firma 35 zaměstnanců. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu střech, stavbu rodinných domů na klíč, dílčí stavení opravy a úpravy. Máme odborníky pro řemesla jako je klempířství, pokrývačství, tesařství, zámečnictví, zednictví, obkladačství, sádrokartonářství, malířství, atd.

Za celou dobou naší stavební činnosti jsme si vybudovali již dobré jméno v Lanškrounském regionu. Zakládáme si na kvalitně, odborně a profesionálně odvedené práci a na dobré komunikaci se zákazníky. Zvyšujeme kvalifikaci našich pracovníků. Naši řemeslníci mají dlouholetou praxi. Reagujeme pružně na potřeby našich zákazníků, využíváme moderní a ekologické materiály, pracujeme dle nejnovějších technologických postupů. Jsme, ale i příznivci zachování vymírajících ručních řemesel.  

dolni 01

STŘECHY

střechy pro Váš dům v nejvyšší kvalitě
a za rozumnou cenu - nahlédněte
do naší galerie realizací střech

dolni 02

STAVBY

realizujeme stavby a rekonstrukce
budov v bezkonkurenčních termínech,
nahlédněte do galerie našich klientů

dolni 03

KONTAKT

Dobrovského 83, 563 01 Lanškroun
mobil: 731 163 412
Tel./Fax: 465 323 929
e-mail: bromach@bromach.cz